Cena: |
41,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
41,00 |
zł netto |
Cena: |
50,43 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
50,43 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
13 szt |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: OPRAWA ŚWIETLÓWKOWA OSE-136, EVG
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| ilość szt w kartonie | 10 |
| ilość szt. w kartonie | 10 |
| klasa energetyczna | Oprawa A++ - E |
| kod taryfy celnej | 94051098 |
| objętość | 3044,25cm |
| waga brutto | 0,89kg |
| waga netto | 0,82kg |
Pliki do pobrania
469752 -
m/download/9926876/469752.pdf [696.56 kB]
469753 -
m/download/9923332/469753.pdf [504.15 kB] Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135