Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: DULUX D 16W/ 840 ES G24D-1
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do stosowania ze statecznikiem elektronicznym | NIE |
| Klasa energetyczna | A |
| Moc źródła światła [W] | 16 W |
| Strumień świetlny [lm] | 1150 lm |
| Technologia amalgamatowa | NIE |
| Temperatura barwowa [K] | 4000 K |
| Trzonek | G24d-2 (2-pinowy) |
| Zintegrowany zapłonnik | NIE |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135