Cena: |
11,50 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
11,50 |
zł netto |
Cena: |
14,15 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
14,15 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: DULUX VALUE 5W-827 E14 LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do stosowania w zasilaniu awaryjnym z napięciem stałym | Nie |
| Klasa energetyczna | A |
| Kształt bańki | Prosty |
| Moc źródła światła [W] | 5 W |
| Napięcie lampy [V] | 230 V |
| Odpowiednie do częstego załączania | Nie |
| Strumień świetlny [lm] | 250 |
| Średnia trwałość znamionowa [h] | 6000 h |
| Średnica [mm] | 36.5 |
| Temperatura barwowa [K] | 2700 K |
| Trzonek | E14 |
| Wbudowany czujnik zmierzchowy | Nie |
| Zastosowanie zewnętrzne | Nie |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135