Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: DN131B LED20S/830 PSU PI6 ALU Oprawa do wbudowania CoreLine Downlight
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Szerokość [mm] | 260 mm |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Odporność udarowa | IK02 |
| Barwa światła | Biały |
| Długość wbudowania [mm] | 620 milimetr |
| Do montażu natynkowego | TAK |
| Do montażu sufitowego | TAK |
| Do montażu ściennego | TAK |
| Do montażu wbudowanego | TAK |
| Do zabudowy sufitowej, klasa przeciwpożarowa „F z dachem” | TAK |
| Głębokość wbudowania [mm] | 150 mm |
| Kąt rozsyłu światła | Wiązka szerokokątna 40-80° |
| Klasa ochronności | I |
| Klasa przeciwpożarowa „D” | TAK |
| kod eoc - długi | 871869685228600 |
| Kolor obudowy | Aluminium |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Materiał klosza | Bez pokrywy |
| Moc lampy dla wersji wielowatowej | Nie dotyczy |
| Moc zestawu [W] | 22 wat |
| Napięcie znamionowe [V] | 220 V |
| Odbłyśnik | Wysoki połysk |
| Odpowiednie do stanowisk pracy z monitorami | TAK |
| Oprawka | Brak |
| Podział światła | Symetryczny |
| Prąd znamionowy [mA] | 90 miliamper |
| Przystosowane do zawieszenia | TAK |
| Regulacja | Bez regulacji |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj osprzętu | Statecznik elektroniczny standardowy |
| Rodzaj rastra | Brak |
| Rodzaj sterowania ściemnianiem | Bez ściemniania |
| Rozsył światła | Bezpośredni |
| Strumień świetlny [lm] | 2100 lumen |
| Szerokość wbudowania [mm] | 400 milimetr |
| Średnica wbudowania [mm] | 200 mm |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 216 mm |
| Temperatura barwowa [K] | 3000 K |
| Temperatura otoczenia [°C] | 0 stopień Ce |
| Test żarnika zgodnie z IEC 60695-2-10 | 850 °C - 5 s |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wysokość/głębokość [mm] | 180 milimetr |
| Z czujnikiem ruchu | TAK |
| Z czujnikiem światła | TAK |
| Z modułem oświetlenia awaryjnego | TAK |
| Zawiera osprzęt | TAK |
| Zawiera źródło światła | TAK |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135