Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: 7QD1023 PUNCTOLED DL 200 4000K Oprawa typu downlights
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Szerokość [mm] | 216 mm |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Długość [mm] | 216 mm |
| Klasa ochronności | I |
| Kolor obudowy | Biały |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Odpowiednie do stanowisk pracy z monitorami | NIE |
| Podział światła | Symetryczny |
| Rodzaj osprzętu | Nie wymagany |
| Rozsył światła | Bezpośredni |
| Sposób montażu | Do wbudowania |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 216 |
| Wysokość/głębokość [mm] | 90 mm |
| Zapłonnik/starter | Nie wymagany |
| Zawiera źródło światła | NIE |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135