Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: FH 35W 827 HE FLH1 LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ bańki | T5 |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 35 kWh |
| Barwa światła (zgodnie z ILCOS) | 827 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Ciepła < 3300 K |
| Długość | 1463.2 mm |
| Do opraw z ochroną przed eksplozją | nie |
| Do oświetlenia awaryjnego | nie |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Kolor | Biały |
| Kształt bańki | Pręt |
| Lampa o pełnym widmie światła | nie |
| Moc źródła światła | 35 W |
| Ochrona antyrozpryskowa | nie |
| Pasek zapłonowy | nie |
| Praca bez zapłonnika | nie |
| Skuteczność świetlna | 101 lm/W |
| Strumień świetlny | 3550 lm |
| Szybki zapłon | nie |
| Średnia trwałość znamionowa | 24000 h |
| Średnica rury | 16 mm |
| Temperatura barwowa | 2700 K |
| Trzonek | G5 |
| Wewnętrzny odbłyśnik | nie |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Zastosowanie | Ogólne |
Pliki do pobrania
asset_13032187.pdf [2022-11-14 11:12, 21.04 kB]
asset-13039167 -
m/download/15782748/asset-13039167.pdf [42.07 kB]
labels -
m/download/17897008/labels.pdf [68.44 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135