Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: 60040 FL 40W 230V G9 FS1 OSRAM
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita [mm] | 43.0 milimetr |
| długość opakowania [m] | 0.058 |
| Kąt rozsyłu światła [°] | 40 ° |
| Klasa energetyczna | D |
| klasa energetyczna | D |
| klasa energooszczędności | D |
| kod celny | 85392192 |
| moc [w] | 40,00 |
| Moc źródła światła [W] | 40 W |
| napięcie [v] | - |
| Napięcie lampy [V] | 230 V |
| Średnia trwałość znamionowa [h] | 2000 h |
| Średnica [mm] | 41.5 milimetr |
| Światłość [cd] | 550 kandela |
| Temperatura barwowa [K] | 2700 K |
| trzonek | G9 |
| Zużycie energii przez 1000 godzin [kWh] | 40 kilowatogo |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135