Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: 46890 WFL 20W 12V GU4 FS1 LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ bańki | Inne |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 22 kWh |
| Długość całkowita | 42 mm |
| Filtr UV | tak |
| Kąt rozsyłu światła | 36 ° |
| Klasa efektywności energetycznej | B |
| Kolor | Biały |
| Moc źródła światła | 20 W |
| Napięcie lampy | 12 - 12 V |
| Rodzaj odbłyśnika | Inne |
| Szybka ochronna | tak |
| Średnia trwałość znamionowa | 4000 h |
| Średnica | 35 mm |
| Światłość | 700 cd |
| Technika niskociśnieniowa | tak |
| Technika podczerwieni (IRC) | tak |
| Temperatura barwowa | 3000 K |
| Trzonek | GU4 |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135