Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: L 40W 865 C LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ bańki | T9 |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 42 kWh |
| Barwa światła (zgodnie z ILCOS) | 865 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Chłodna > 5300 K |
| Długość | 399 mm |
| Do opraw z ochroną przed eksplozją | nie |
| Do oświetlenia awaryjnego | nie |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Kolor | Biały |
| Kształt bańki | Pierścień |
| Lampa o pełnym widmie światła | nie |
| Moc źródła światła | 40 |
| Ochrona antyrozpryskowa | nie |
| Pasek zapłonowy | nie |
| Praca bez zapłonnika | nie |
| Skuteczność świetlna | 70 lm/W |
| Strumień świetlny | 2800 lm |
| Szybki zapłon | nie |
| Średnia trwałość znamionowa | 9000 h |
| Średnica rury | 29 mm |
| Temperatura barwowa | 6500 K |
| Trzonek | G10q |
| Wewnętrzny odbłyśnik | nie |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Zastosowanie | Ogólne |
Pliki do pobrania
asset_13032251.pdf [2022-11-14 11:14, 20.94 kB]
labels -
m/download/17896563/labels.pdf [69.59 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135