Cena: |
190,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
190,00 |
zł netto |
Cena: |
233,70 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
233,70 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: HCI-E/P 150/942 NDL PB E27 Lampa wyładowcza
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Filtr UV | TAK |
| Lampa solaryjna | NIE |
| Materiał jarznika | Ceramika |
| Moc źródła światła [W] | 150 W |
| Napięcie lampy [V] | 230 V |
| Pozycja pracy | Dowolna |
| Średnica [mm] | 54 mm |
| Temperatura barwowa [K] | 4200 K |
| Trzonek | E27 |
| Wymagana oprawa zamknięta | TAK |
| Wymagany zewnętrzny zapłonnik | TAK |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135