Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: PARATHOM® CLASSIC P 25 adv Warm White E27 4,5W 220-240V Lampa LED
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| barwa światła | ciepłobiała |
| Kolor | Inne |
| Kształt bańki | Kształt gruszki |
| Moc źródła światła [W] | 4.5 W |
| Napięcie znamionowe [V] | 230 V |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Średnica [mm] | 45 mm |
| Trzonek | E27 |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Produkty z tej samej kategorii co PARATHOM® CLASSIC P 25 adv Warm White E27 4,5W 220-240V Lampa LED
Cena: |
1589brutto |
|
19 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135