Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: STAR MR16 35 36° 827 GU5.3 4000K 5,6W 12V Lampa LED
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Barwa światła | Neutralna |
| barwa światła | chłodnobiała |
| Kontrola koloru (RGB) | NIE |
| Kształt bańki | Reflektor/odbłyśnik |
| Moc źródła światła [W] | 5 W |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 V |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Strumień świetlny [lm] | 350 |
| Średnia trwałość znamionowa [h] | 15000 h |
| Średnica [mm] | 49,8 |
| Światłość [cd] | 950 cd |
| Temperatura barwowa [K] | 4000 K |
| Trzonek | GU5,3 |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135