Cena: |
292,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
292,00 |
zł netto |
Cena: |
359,16 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
359,16 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: FWC120-1XPL-C/2P18W 230V 11 K produkt wycofany PHILIPS
Produkt wycofany, sprzedaż do wyczerpania zapasów magazynowych.
Parametry techniczne: FWC120-1XPL-C/2P18W 230V 11 K produkt wycofany PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Szerokość [mm] | 178 mm |
| Stopień ochrony (IP) | IP54 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Długość [mm] | 282 mm |
| Do oświetlenia awaryjnego | Nie |
| Klasa ochronności | II |
| Kolor obudowy | Biały |
| Liczba źródeł światła | 2 |
| Materiał klosza | Szkło mleczne |
| Moc źródła światła [W] | 18 W |
| Odpowiednie do stanowisk pracy z monitorami | Nie |
| Oprawka | G24d-2 |
| Przystosowane do tworzenia linii świetlnych | Nie |
| Przystosowane do zawieszenia | Nie |
| Rodzaj osprzętu | Statecznik niskostratny |
| Wysokość/głębokość [mm] | 134 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135