Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: TCS160 1xTL-D36W HF C3
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Szerokość [mm] | 202 mm |
| Długość [mm] | 1267 mm |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Moc źródła światła [W] | 36 W |
| Odpowiednie do stanowisk pracy z monitorami | TAK |
| Oprawka | G13 |
| Podział światła | Symetryczny |
| Rodzaj osprzętu | Statecznik elektroniczny standardowy |
| Rodzaj rastra | Wysoki połysk |
| Rozsył światła | Bezpośredni |
| Wysokość/głębokość [mm] | 76.5000 |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Produkty z tej samej kategorii co TCS160 1xTL-D36W HF C3
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135