Cena: |
210,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
210,00 |
zł netto |
Cena: |
258,30 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
258,30 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: TCS165 2XTL5-28W/840 HF C6 PIP produkt wycofany PHILIPS
Produkt wycofany, sprzedaż do wyczerpania zapasów magazynowych.
Parametry techniczne: TCS165 2XTL5-28W/840 HF C6 PIP produkt wycofany PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do stanowisk pracy z monitorami wg EN 12464-1 | tak |
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | I |
| Maksymalna moc zestawu | 56 W |
| Możliwość pokrycia oprawy materiałem termoizolacyjnym | tak |
| Oprawa o ograniczonej temperaturze obudowy „D” zgodnie z EN 60598-2-24 | tak |
| Z zapłonnikiem | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Materiał obudowy | Stal |
| Odporność udarowa | IK02 |
| Barwa światła | Biały |
| Bezpośredni-/pośredni przełączany niezależnie | nie |
| Bezpośredni-/pośredni regulowany niezależnie | nie |
| Długość | 1220 mm |
| Do montażu natynkowego | tak |
| Do montażu sufitowego | tak |
| Do montażu ściennego | tak |
| Do montażu wbudowanego | tak |
| Do oświetlenia awaryjnego | tak |
| Do zasilania przelotowego | nie |
| Instalacja w meblach, klasa przeciwpożarowa „M” | nie |
| Instalacja w meblach, klasa przeciwpożarowa „MM” | nie |
| Kąt rozsyłu światła | Wiązka szerokokątna 41-80° |
| Klasa ochronności | I |
| Klasa przeciwpożarowa „F” | tak |
| Klasa przeciwpożarowa „FF” | nie |
| Kolor obudowy | Biały |
| Kontrola koloru (RGB) | nie |
| Kuloodporny | nie |
| Liczba źródeł światła | 2 |
| Materiał rastra | Aluminium |
| Moc lampy dla wersji wielowatowej | Nie dotyczy |
| Moc źródła światła | 28 W |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Odbłyśnik | Wysoki połysk |
| Odbłyśnik perforowany | nie |
| Oprawa o ograniczonej temperaturze obudowy „D” | tak |
| Oprawka | G5 |
| Podział światła | Symetryczny |
| Przystosowane do tworzenia linii świetlnych | tak |
| Przystosowane do zawieszenia | tak |
| Raster perforowany | nie |
| Regulowana temperatura barwowa | nie |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj obwodu | Inne |
| Rodzaj oprawy | Oprawa rastrowa |
| Rodzaj osprzętu | Statecznik elektroniczny standardowy |
| Rodzaj rastra | Wysoki połysk |
| Rodzaj sterowania ściemnianiem | Bez ściemniania |
| Rozsył światła | Bezpośredni |
| Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 | 5250 lm |
| Szerokość | 140 mm |
| Temperatura barwowa | 4000 - 4000 K |
| Test palności zgodny z IEC 695-2-1 | 850 °C - 5 s |
| Test żarnika zgodnie z IEC 60695-2-10 | 850 °C - 5 s |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wysokość/głębokość | 65 mm |
| Z czujnikiem ruchu | tak |
| Z czujnikiem światła | tak |
| Z gniazdem wtykowym | nie |
| Z modułem oświetlenia awaryjnego | tak |
| Z wyłącznikiem | nie |
| Zapłonnik/starter | Nie wymagany |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Ze statecznikiem | tak |
| Ze szczelinami wentylacyjnymi | tak |
| Źródło światła | Świetlówka D=16 mm |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135