Cena: |
220,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
220,00 |
zł netto |
Cena: |
270,60 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
270,60 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: ST120T LED24S-24-/830 PSU BK produkt wycofany PHILIPS
Produkt wycofany, sprzedaż do wyczerpania zapasów magazynowych.
Parametry techniczne: ST120T LED24S-24-/830 PSU BK produkt wycofany PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | II |
| Maksymalna moc zestawu | 33 W |
| Oprawa o ograniczonej temperaturze obudowy „D” zgodnie z EN 60598-2-24 | tak |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Odporność udarowa | IK02 |
| Barwa światła | Biały |
| Długość | 107 mm |
| Do lamp o mocy | 33 - 33 W |
| Do montażu na zaciski | tak |
| Do montażu sufitowego | tak |
| Do montażu ściennego | tak |
| Do zasilania przelotowego | tak |
| Kąt rozsyłu światła | Wiązka szerokokątna 41-80° |
| Klasa ochronności | II |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Montaż do podłoża | tak |
| Montaż na szynie prądowej | tak |
| Montaż na trawersie | tak |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Odbłyśnik | Brak |
| Oprawa o ograniczonej temperaturze obudowy „D” | tak |
| Oprawka | Inne |
| Podział światła | Symetryczny |
| Prąd znamionowy | 150 - 150 mA |
| Przystosowane do zawieszenia | tak |
| Regulacja | Obrotowe i uchylne |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj osprzętu | Transformator elektroniczny |
| Rodzaj sterowania ściemnianiem | Bez ściemniania |
| Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 | 2400 lm |
| Szerokość | 128 mm |
| Średnica zewnętrzna | 102 mm |
| Temperatura barwowa | 3000 - 3000 K |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wysokość/głębokość | 160 mm |
| Z czujnikiem ruchu | tak |
| Z czujnikiem światła | tak |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Ze statecznikiem | tak |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135