Cena: |
51,98 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
51,98 |
zł netto |
Cena: |
63,94 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
63,94 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Oprawa sufitowa Downlight typu Spot LED G2 6W 550lm IP20 4000K barwa neutralna ściemnialna LDNR LED5-36/ 840 PSR II WH 5 lat gw. PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do stanowisk pracy z monitorami wg EN 12464-1 | tak |
| Do ściemniaczy Touch and Dim | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem indukcyjnym | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem pojemnościowym | tak |
| Do ściemniaczy Zigbee | nie |
| Klasa efektywności energetycznej źródła światła zgodnie z UE 2019/2015 | F |
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | II |
| Klasa odporności ogniowej wg UK Building Regs część B - 30 minut | nie |
| Klasa odporności ogniowej wg UK Building Regs część B - 60 minut | nie |
| Klasa odporności ogniowej wg UK Building Regs część B - 90 minut | nie |
| Kompatybilny z Casambi | nie |
| Maksymalna moc zestawu | 6 W |
| Możliwość pokrycia oprawy materiałem termoizolacyjnym | tak |
| Natężenie strumienia światła | 1050 - 1050 cd |
| Oprawa o ograniczonej temperaturze obudowy „D” zgodnie z EN 60598-2-24 | tak |
| Produkt wyposażony zgodnie z 2019/2020/UE | tak |
| Stopień ochrony (IP) strony czołowej | Inne |
| Stopień ochrony (IP) strony tylnej | IP20 |
| System monitorowania funkcji awaryjnych | Brak |
| System zasilania awaryjnego | Brak |
| Znamionowy strumień świetlny zgodnie z normą IEC 62722-2-1 | 550 - 550 lm |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Materiał obudowy | Inne |
| Zabezpieczenie powierzchni | Inne |
| Odporność udarowa | IK03 |
| Badanie rozżarzonym drutem, zgodnie z IEC 60695-2-11 | 650°C - 30 s |
| Barwa światła | Biały |
| Bez funkcji ściemniania | nie |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne zgodnie z EN 62471 | RG1 |
| Długość | 75 mm |
| Długość wbudowania | 70 mm |
| Do lamp o mocy | 5.4 - 6.6 W |
| Do montażu na zaciski | nie |
| Do montażu natynkowego | nie |
| Do montażu sufitowego | nie |
| Do montażu ściennego | nie |
| Do montażu wbudowanego | tak |
| Do niskonapięciowego oświetlenia linkowego | nie |
| Kąt rozsyłu światła | Wiązka średniokątna 21-40° |
| Klasa ochronności | II |
| Kolor obudowy | Biały |
| Kolor odbłyśnika | Srebro |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Liczba biegunów | 2 |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Maks. liczba opraw na wyłącznik nadprądowy B16 | 100 |
| Maks. liczba opraw na wyłącznik nadprądowy C16 | 100 |
| Materiał klosza | Tworzywo sztuczne przezroczyste |
| Montaż do podłoża | nie |
| Montaż na szynie prądowej | nie |
| Montaż na trawersie | nie |
| Montaż ścienny | nie |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Obsługa przez bluetooth | nie |
| Odbłyśnik | Inne |
| Oprawa o ograniczonej temperaturze obudowy „D” | tak |
| Oprawka | Inne |
| Osprzęt wymienny | nie |
| Podział światła | Symetryczny |
| Potencjometr ściemniacza (zintegrowany) | nie |
| Powierzchnia szczotkowana | nie |
| Prąd znamionowy | 30 - 30 mA |
| Przekrój przewodu | 0.75 mm² |
| Przekrój przewodu do podłączenia | 0.75 - 1.5 mm² |
| Przystosowane do zawieszenia | nie |
| Regulacja | Bez regulacji |
| Rodzaj dyfuzora światła | Reflektor/odbłyśnik |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj okablowania | Z okablowaniem przelotowym |
| Rodzaj osprzętu | Sterownik LED sterowany prądowo |
| Rozsył światła | Bezpośredni |
| Skuteczność świetlna | 83 lm/W |
| Skuteczność świetlna oprawy | 91 - 91 lm/W |
| Strumień świetlny | 500 - 500 lm |
| Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 | 550 lm |
| System kontroli stałego strumienia świetlnego (CLO) | nie |
| Szerokość | 75 mm |
| Szerokość wbudowania | 68 mm |
| Ściemniacz 0-10 V | nie |
| Ściemniacz 1-10 V | nie |
| Ściemniacz DALI | nie |
| Ściemniacz DALI-2 | nie |
| Ściemniacz DMX | nie |
| Ściemniacz DSI | nie |
| Ściemniacz GPRS | nie |
| Ściemniacz LineSwitch | nie |
| Ściemniacz programowalny | nie |
| Ściemniacz PWM | nie |
| Ściemniacz RF | nie |
| Ściemniacz systemowy producenta | nie |
| Ściemniacz Touch and Dim | nie |
| Ściemniacz triakowy | nie |
| Ściemniacz z nacinaniem fazy | nie |
| Ściemniacz z odcinaniem fazy | tak |
| Ściemniacz z przyciskiem | nie |
| Ściemniacz zależny od statecznika | nie |
| Ściemniacz Zigbee | nie |
| Średnica wbudowania | 68 - 68 mm |
| Średnica zewnętrzna | 75 mm |
| Światłość | 1050 cd |
| Temperatura barwowa | 4000 - 4000 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM5 |
| Typ połączenia | Zacisk nożowy IDC |
| Ujednolicony wskaźnik olśnienia (UGR) | 21 |
| Wartość efektu stroboskopowego SVM | 0.1 |
| Wartość migotania Pst LM | 0.1 |
| Wiele barw | Nie |
| Wiele poziomów strumienia świetlnego | Bezstopniowo |
| Wiele szerokości wiązki światła | Nie |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik harmonicznych (THD) | 21 % |
| Współczynnik mocy | 0.9 |
| Wysokość wbudowania | 53 - 53 mm |
| Wysokość/głębokość | 55 mm |
| Wysokość/głębokość wbudowania | 53 mm |
| Z czujnikiem obecności | nie |
| Z czujnikiem ruchu | nie |
| Z czujnikiem światła | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Ze statecznikiem | tak |
| Zintegrowane zasilanie awaryjne | nie |
| Znamionowa temperatura otoczenia wg IEC62722-2-1 | -20 - 40 °C |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
| Żywotność znamionowa L70/B50 przy 25°C | 35000 h |
Pliki do pobrania
ClearAccent-RS060B-DP02 -
m/download/23689097/clearaccent-rs060b-dp02.webp [250.81 kB]
Downlight_RS060B__G2_LDNR_PSR_update-DDW -
m/download/23689093/downlight-rs060b-g2-ldnr-psr-update-ddw.webp [4.71 kB]
929002669832_EU.pl_PL.PROF -
m/download/23689092/929002669832-eu-pl-pl-prof.fp [744.85 kB]
Downlight_RS060B_RS061B_PSRII_WH_20210915_MI-INI -
m/download/23689095/downlight-rs060b-rs061b-psrii-wh-20210915-mi-ini.pdf [1.70 MB]
Philips_logo_CMYK -
m/download/23689099/philips-logo-cmyk.webp [8.46 kB]
Downlight_RS060B_G2_LDNR_840_PSR_WH-IES -
m/download/23689094/downlight-rs060b-g2-ldnr-840-psr-wh-ies.ies [2.52 kB]
EPD-Philips-RS060B-G2-LDNR-LED5-36-840-PSR-II-WH-929002669832-20240730 -
m/download/23689098/epd-philips-rs060b-g2-ldnr-led5-36-840-psr-ii-wh-929002669832-20240730.pdf [617.33 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135