Cena: |
148,42 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
148,42 |
zł netto |
Cena: |
182,56 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
182,56 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Źródło światła MC CDM-Tm Elite Mini 35W/930 GU6,5 1CT PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa efektywności energetycznej zgodnie z rozporządzeniem UE 2019/2015 | F |
| Typ bańki | Inne |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 40 kWh |
| Barwa światła (zgodnie z ILCOS) | 930 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Ciepła < 3300 K |
| Długość całkowita | 56.2 mm |
| Filtr UV | tak |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Kolor | Biały |
| Kształt bańki | Cylindryczny, jednostronnie trzonkowany |
| Lampa solaryjna | nie |
| Materiał jarznika | Ceramika |
| Moc źródła światła | 39.1 W |
| Model | Przezroczysty |
| Napięcie lampy | 79 - 95 V |
| Pozycja pracy | Dowolna |
| Skuteczność świetlna | 102 lm/W |
| Strumień świetlny | 4000 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 20000 h |
| Średnica | 12.5 mm |
| Temperatura barwowa | 3000 K |
| Trzonek | GU6,5 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 90-100 |
| Wymagana oprawa zamknięta | tak |
| Wymagany zewnętrzny statecznik | tak |
| Wymagany zewnętrzny zapłonnik | tak |
Pliki do pobrania
LRDD1_CDM-TM_0002 -
m/download/23690271/lrdd1-cdm-tm-0002.webp [27.59 kB]
928187405130_EU.pl_PL.PROF -
m/download/23690270/928187405130-eu-pl-pl-prof.fp [463.96 kB]
Label_1519237_big_color -
m/download/23690273/label-1519237-big-color.pdf [67.55 kB]
Fiche_1519237_pl -
m/download/23690274/fiche-1519237-pl.pdf [369.89 kB]
Philips_logo_CMYK -
m/download/23690275/philips-logo-cmyk.webp [8.46 kB]
GL-HID-CMHI-003 -
m/download/23690272/gl-hid-cmhi-003.pdf [317.92 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135