Cena: |
104,96 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
104,96 |
zł netto |
Cena: |
129,10 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
129,10 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Lampa metalohalogenkowa MASTERC CDM-TC Elite 35W/942 G8,5 1CT PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa efektywności energetycznej zgodnie z rozporządzeniem UE 2019/2015 | F |
| Typ bańki | T14 |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 40 kWh |
| Barwa światła (zgodnie z ILCOS) | 942 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Neutralna 3300-5300 K |
| Długość całkowita | 81 mm |
| Filtr UV | tak |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Kolor | Biały |
| Kształt bańki | Cylindryczny, jednostronnie trzonkowany |
| Lampa solaryjna | nie |
| Materiał jarznika | Ceramika |
| Moc źródła światła | 39.1 W |
| Model | Przezroczysty |
| Napięcie lampy | 85 - 97 V |
| Pozycja pracy | Dowolna |
| Skuteczność świetlna | 97 lm/W |
| Strumień świetlny | 3800 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 15000 h |
| Średnica | 14 mm |
| Temperatura barwowa | 4200 K |
| Trzonek | G8,5 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 90-100 |
| Wymagana oprawa zamknięta | tak |
| Wymagany zewnętrzny statecznik | tak |
| Wymagany zewnętrzny zapłonnik | tak |
Pliki do pobrania
LRDD1_CDMTC-E_0001 -
m/download/23690319/lrdd1-cdmtc-e-0001.webp [56.13 kB]
928193805131_EU.pl_PL.PROF -
m/download/23690318/928193805131-eu-pl-pl-prof.fp [481.28 kB]
Label_473274_big_color -
m/download/23690321/label-473274-big-color.pdf [68.79 kB]
Fiche_473274_pl -
m/download/23690322/fiche-473274-pl.pdf [375.59 kB]
Philips_logo_CMYK -
m/download/23690323/philips-logo-cmyk.webp [8.46 kB]
GL-HID-CMHI-003 -
m/download/23690320/gl-hid-cmhi-003.pdf [317.92 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135