Cena: |
95,94 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
95,94 |
zł netto |
Cena: |
118,01 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
118,01 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Źródło światła MASTER SON PIA Plus 400W/220 E40 1SL/12 PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa efektywności energetycznej zgodnie z rozporządzeniem UE 2019/2015 | E |
| Typ bańki | Inne |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 408 kWh |
| Długość całkowita | 278 mm |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Kształt bańki | Elipsoidalny |
| Liczba jarzników | 1 |
| Moc źródła światła | 408.0 W |
| Model | Opalizowany |
| Nie zawiera rtęci | nie |
| Oświetlenie roślin | nie |
| Skuteczność świetlna | 136.27 lm/W |
| Strumień świetlny | 55600 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 36000 h |
| Średnica | 120 mm |
| Temperatura barwowa | 2000 K |
| Trzonek | E40 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 20-39 |
| Wymagany zewnętrzny statecznik | tak |
| Wymagany zewnętrzny zapłonnik | tak |
| Zamiennik lamp rtęciowych | nie |
Pliki do pobrania
928153409830_EU.pl_PL.PROF -
m/download/23690044/928153409830-eu-pl-pl-prof.fp [544.29 kB]
Label_473394_big_color -
m/download/23690047/label-473394-big-color.pdf [68.98 kB]
Fiche_473394_pl -
m/download/23690048/fiche-473394-pl.pdf [335.46 kB]
Philips_logo_CMYK -
m/download/23690049/philips-logo-cmyk.webp [8.46 kB]
GL-HID-HPS-003 -
m/download/23690046/gl-hid-hps-003.pdf [299.30 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135