Cena: |
35,26 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
35,26 |
zł netto |
Cena: |
43,37 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
43,37 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Lampa sodowa SON 70W E E27 CO 1CT/24 PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa efektywności energetycznej zgodnie z rozporządzeniem UE 2019/2015 | G |
| Typ bańki | Inne |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 73 kWh |
| Długość całkowita | 152 mm |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Kształt bańki | Elipsoidalny |
| Liczba jarzników | 1 |
| Moc źródła światła | 72.5 W |
| Model | Opalizowany |
| Nie zawiera rtęci | nie |
| Oświetlenie roślin | nie |
| Skuteczność świetlna | 80 lm/W |
| Strumień świetlny | 5800 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 28000 h |
| Średnica | 70 mm |
| Temperatura barwowa | 1900 K |
| Trzonek | E27 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 20-39 |
| Wymagany zewnętrzny statecznik | tak |
| Wymagany zewnętrzny zapłonnik | tak |
| Zamiennik lamp rtęciowych | nie |
Pliki do pobrania
lrdd1_son -
m/download/23690122/lrdd1-son.webp [2.15 kB]
928486700091_EU.pl_PL.PROF -
m/download/23690121/928486700091-eu-pl-pl-prof.fp [463.98 kB]
Label_473291_big_color -
m/download/23690124/label-473291-big-color.pdf [69.03 kB]
Fiche_473291_pl -
m/download/23690125/fiche-473291-pl.pdf [324.18 kB]
Philips_logo_CMYK -
m/download/23690126/philips-logo-cmyk.webp [8.46 kB]
GL-HID-HPS-003 -
m/download/23690123/gl-hid-hps-003.pdf [299.30 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Produkty z tej samej kategorii co Lampa sodowa SON 70W E E27 CO 1CT/24 PHILIPS
Cena: |
949brutto |
|
1 OPK |
24h |
Cena: |
561brutto |
|
9 SZT |
24h |
Cena: |
580brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
1205brutto |
|
11 SZT |
24h |
Cena: |
204brutto |
|
20 SZT |
24h |
Cena: |
1170brutto |
|
13 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
896brutto |
|
42 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
621brutto |
|
56 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1545brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
1197brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
514 SZT |
10 dni |
Cena: |
2099brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1454brutto |
|
3 SZT |
24h |
Cena: |
901brutto |
|
9 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
1197brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135