Cena: |
13,90 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
13,90 |
zł netto |
Cena: |
17,10 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
17,10 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Halogen 28W E14 230V T25L 1CT/20 SRP produkt wycofany PHILIPS
Produkt wycofany, sprzedaż do wyczerpania zapasów magazynowych.
Parametry techniczne: Halogen 28W E14 230V T25L 1CT/20 SRP produkt wycofany PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 28 kWh |
| Długość całkowita | 86 mm |
| Filtr UV | tak |
| Klasa efektywności energetycznej | D |
| Kształt bańki | Cylindryczny, jednostronnie trzonkowany |
| Moc źródła światła | 28 W |
| Model | Przezroczysty |
| Napięcie lampy | 230 - 230 V |
| Skręcony | nie |
| Strumień świetlny | 370 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 2000 h |
| Średnica | 25 mm |
| Technika podczerwieni (IRC) | nie |
| Temperatura barwowa | 2800 K |
| Trzonek | E14 |
Pliki do pobrania
3dbc6543-e4f5-45b0-a3bb-a4a300ae16e1_96 -
m/download/21364754/3dbc6543-e4f5-45b0-a3bb-a4a300ae16e1-96.gif [45.73 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Produkty z tej samej kategorii co Halogen 28W E14 230V T25L 1CT/20 SRP produkt wycofany PHILIPS
Cena: |
1099brutto |
|
1 SZT |
24h |
Cena: |
1076brutto |
|
31 SZT |
24h |
Cena: |
940brutto |
|
15 SZT |
24h |
Cena: |
956brutto |
|
79 SZT |
24h |
Cena: |
1307brutto |
|
85 SZT |
24h |
Cena: |
940brutto |
|
9 SZT |
24h |
Cena: |
1471brutto |
|
7 SZT |
24h |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135