Cena: |
6,50 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
6,50 |
zł netto |
Cena: |
8,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
8,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Halogen 28W E14 230V B35 1CT/15 SRP produkt wycofany PHILIPS
Produkt wycofany, sprzedaż do wyczerpania zapasów magazynowych.
Parametry techniczne: Halogen 28W E14 230V B35 1CT/15 SRP produkt wycofany PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita [mm] | 99.2 mm |
| Filtr UV | Tak |
| Klasa energetyczna | D |
| Kształt bańki | Świecowy |
| Moc źródła światła [W] | 28 W |
| Model | Przezroczysty |
| Napięcie lampy [V] | 230 V |
| Skręcony | Tak |
| Strumień świetlny [lm] | 370 lm |
| Średnia trwałość znamionowa [h] | 2000 h |
| Średnica [mm] | 36 mm |
| Technika podczerwieni (IRC) | Tak |
| Temperatura barwowa [K] | 2800 K |
| Trzonek | E14 |
| Zużycie energii przez 1000 godzin [kWh] | 28 kilowatogo |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Produkty z tej samej kategorii co Halogen 28W E14 230V B35 1CT/15 SRP produkt wycofany PHILIPS
Cena: |
940brutto |
|
9 SZT |
24h |
Cena: |
1471brutto |
|
7 SZT |
24h |
Cena: |
1076brutto |
|
31 SZT |
24h |
Cena: |
1307brutto |
|
85 SZT |
24h |
Cena: |
940brutto |
|
15 SZT |
24h |
Cena: |
1099brutto |
|
1 SZT |
24h |
Cena: |
956brutto |
|
79 SZT |
24h |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135