Cena: |
690,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
690,00 |
zł netto |
Cena: |
848,70 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
848,70 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: BBP330 9xLED-HP/NW 220-240V 24 produkt wycofany PHILIPS
Produkt wycofany, sprzedaż do wyczerpania zapasów magazynowych.
Parametry techniczne: BBP330 9xLED-HP/NW 220-240V 24 produkt wycofany PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | I |
| Maksymalna temperatura powierzchni | 80 °C |
| Połączenie elektryczne z systemem złączy | tak |
| Stopień ochrony (IP) | IP67 |
| Barwa światła | Biały |
| Długość wbudowania | 110 mm |
| Do zasilania przelotowego | tak |
| Głębokość wbudowania | 131 mm |
| Klasa ochronności | I |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Liczba źródeł światła | 9 |
| Maksymalne obciążenie | 2000 kg |
| Materiał klosza | Szkło przezroczyste |
| Moc źródła światła | 15 W |
| Najazdowe | tak |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Oprawka | Inne |
| Podział światła | Symetryczny |
| Prąd znamionowy | 70 - 70 mA |
| Regulowane | tak |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj obwodu | Inne |
| Rodzaj osprzętu | Transformator elektroniczny |
| Rodzaj sterowania ściemnianiem | Bez ściemniania |
| Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 | 1228 lm |
| Średnica wbudowania | 125 mm |
| Średnica zewnętrzna | 150 mm |
| Temperatura barwowa | 4000 - 4000 K |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 70-79 |
| Wysokość | 120 mm |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Ze statecznikiem | tak |
| Źródło światła | LED, wymienne |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135