Cena: |
13,50 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
13,50 |
zł netto |
Cena: |
16,61 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
16,61 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: MAS LEDcandle DT 4-25W E14 BA38 CL produkt wycofany PHILIPS
Produkt wycofany, sprzedaż do wyczerpania zapasów magazynowych.
Parametry techniczne: MAS LEDcandle DT 4-25W E14 BA38 CL produkt wycofany PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 4 kWh |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Barwa światła | Ekstra ciepła |
| Barwa światła (zgodnie z ILCOS) | 827 |
| Długość | 129 mm |
| Klasa efektywności energetycznej | A+ |
| Kolor | Biały |
| Kontrola koloru (RGB) | tak |
| Kształt bańki | Świecowy |
| Moc źródła światła | 4 W |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Prąd znamionowy | 25 A |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Przezroczysty |
| Strumień świetlny | 250 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 25000 h |
| Średnica | 38 mm |
| Temperatura barwowa | 2700 K |
| Trzonek | E14 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Ze zdalnym sterowaniem | tak |
Pliki do pobrania
7c83817e-0624-42b4-9d88-a4c3007ef36d_96 -
m/download/21354862/7c83817e-0624-42b4-9d88-a4c3007ef36d-96.gif [32.91 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Produkty z tej samej kategorii co MAS LEDcandle DT 4-25W E14 BA38 CL produkt wycofany PHILIPS
Cena: |
1471brutto |
|
7 SZT |
24h |
Cena: |
940brutto |
|
9 SZT |
24h |
Cena: |
940brutto |
|
15 SZT |
24h |
Cena: |
1099brutto |
|
1 SZT |
24h |
Cena: |
956brutto |
|
79 SZT |
24h |
Cena: |
1307brutto |
|
85 SZT |
24h |
Cena: |
1076brutto |
|
31 SZT |
24h |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135