Cena: |
48,87 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
48,87 |
zł netto |
Cena: |
60,11 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
60,11 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Statecznik transformator HF-M BLUE 114 LH TL/PL-S/PL-C 230-240V PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do lamp o mocy (układ 1-lampowy) | 14 - 14 W |
| Do ściemniaczy Touch and Dim | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem indukcyjnym | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem pojemnościowym | nie |
| Do ściemniaczy Zigbee | nie |
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | Brak |
| Kompatybilny z Casambi | nie |
| Z odciążeniem naprężeń | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Bez funkcji ściemniania | tak |
| Długość | 144 mm |
| Do lamp o mocy | 14 - 14 W |
| Do lamp typu HI | nie |
| Do lamp typu HM | nie |
| Do lamp typu HS | nie |
| Do lamp typu LS | nie |
| Do lamp typu T-R | nie |
| Do lamp typu T-U | nie |
| Do lamp typu T16 | tak |
| Do lamp typu T16-R | nie |
| Do lamp typu T26 | nie |
| Do lamp typu T38 | nie |
| Do lamp typu T7 | nie |
| Do lamp typu TC-D | nie |
| Do lamp typu TC-DD | nie |
| Do lamp typu TC-DEL | tak |
| Do lamp typu TC-F | nie |
| Do lamp typu TC-L | nie |
| Do lamp typu TC-QEL | nie |
| Do lamp typu TC-S | nie |
| Do lamp typu TC-SEL | tak |
| Do lamp typu TC-T | nie |
| Do lamp typu TC-TEL | nie |
| Do wielu źródeł światła | 1 - 1 |
| Klasa ochronności | Brak |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Model | Elektroniczny |
| Model Multiwatt | nie |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Napięcie znamionowe | 230 - 240 V |
| Obsługa przez bluetooth | nie |
| Obudowa | Obudowa z tworzywa sztucznego |
| Potencjometr ściemniacza (zintegrowany) | nie |
| Szerokość | 22 mm |
| Ściemniacz 0-10 V | nie |
| Ściemniacz 1-10 V | nie |
| Ściemniacz DALI | nie |
| Ściemniacz DALI-2 | nie |
| Ściemniacz DMX | nie |
| Ściemniacz DSI | nie |
| Ściemniacz GPRS | nie |
| Ściemniacz LineSwitch | nie |
| Ściemniacz programowalny | nie |
| Ściemniacz PWM | nie |
| Ściemniacz RF | nie |
| Ściemniacz systemowy producenta | nie |
| Ściemniacz Touch and Dim | nie |
| Ściemniacz triakowy | nie |
| Ściemniacz z nacinaniem fazy | nie |
| Ściemniacz z odcinaniem fazy | nie |
| Ściemniacz z przyciskiem | nie |
| Ściemniacz Zigbee | nie |
| Wysokość | 22 mm |
| Z obsługą IFTTT | nie |
Pliki do pobrania
HF-M_Blue_LH_TLPL_TD-240V_TD -
m/download/23690906/hf-m-blue-lh-tlpl-td-240v-td.webp [3.79 kB]
GRDD1_MTL-LH_0001 -
m/download/23690907/grdd1-mtl-lh-0001.webp [4.40 kB]
913700421766_EU.pl_PL.PROF -
m/download/23690905/913700421766-eu-pl-pl-prof.fp [493.41 kB]
GDWD1_MTL-LH_0001 -
m/download/23690908/gdwd1-mtl-lh-0001.webp [3.05 kB]
GDWD1_MTL-LH_0003 -
m/download/23690909/gdwd1-mtl-lh-0003.webp [3.11 kB]
Philips_logo_CMYK -
m/download/23690910/philips-logo-cmyk.webp [8.46 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135