Cena: |
2106,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2 106,00 |
zł netto |
Cena: |
2590,38 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2 590,38 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: BCP424 10x50 RGB L1210 CE produkt wycofany PHILIPS
Produkt wycofany, sprzedaż do wyczerpania zapasów magazynowych.
Parametry techniczne: BCP424 10x50 RGB L1210 CE produkt wycofany PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | I |
| Maksymalna moc zestawu | 60 W |
| Możliwość pokrycia oprawy materiałem termoizolacyjnym | nie |
| Oprawa o ograniczonej temperaturze obudowy „D” zgodnie z EN 60598-2-24 | tak |
| Połączenie elektryczne z systemem złączy | nie |
| Z zapłonnikiem | nie |
| Ze wspornikiem montażowym | tak |
| Stopień ochrony (IP) | IP66 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Odporność udarowa | IK02 |
| Barwa światła | RGB |
| Długość | 1210 mm |
| Do montażu na zaciski | tak |
| Do montażu sufitowego | tak |
| Do montażu ściennego | tak |
| Do zasilania przelotowego | tak |
| Instalacja w meblach, klasa przeciwpożarowa „M” | nie |
| Instalacja w meblach, klasa przeciwpożarowa „MM” | nie |
| Kąt rozsyłu światła | Wiązka szerokokątna 41-80° |
| Klasa ochronności | I |
| Klasa przeciwpożarowa „F” | tak |
| Klasa przeciwpożarowa „FF” | nie |
| Kolor klosza/pokrywy | Brak |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Kuloodporny | nie |
| Materiał klosza | Szkło przezroczyste |
| Model | Inne |
| Montaż do podłoża | tak |
| Montaż na szynie prądowej | tak |
| Montaż na trawersie | tak |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Napięcie znamionowe | 100 - 277 V |
| Odbłyśnik | Brak |
| Odbłyśnik perforowany | nie |
| Oprawa o ograniczonej temperaturze obudowy „D” | tak |
| Oprawka | Inne |
| Podział światła | Symetryczny |
| Przystosowane do montażu akcesoriów oświetleniowych | nie |
| Przystosowane do zawieszenia | tak |
| Raster perforowany | nie |
| Regulacja | Bez regulacji |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj obwodu | Inne |
| Rodzaj osprzętu | Sterownik LED sterowany napięciowo |
| Rodzaj sterowania ściemnianiem | DMX |
| Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 | 1800 lm |
| Szerokość | 64 mm |
| Test palności zgodny z IEC 695-2-1 | 650 °C - 5 s |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wysokość/głębokość | 102 mm |
| Z czujnikiem ruchu | tak |
| Z czujnikiem światła | tak |
| Zapłonnik/starter | Nie wymagany |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Ze statecznikiem | tak |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135