Cena: |
131,20 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
131,20 |
zł netto |
Cena: |
161,37 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
161,37 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: MASTERC CDM-T Elite 100W/930 G12 1CT/12 PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa efektywności energetycznej zgodnie z rozporządzeniem UE 2019/2015 | F |
| Typ bańki | Inne |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 101 kWh |
| Barwa światła (zgodnie z ILCOS) | 930 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Ciepła < 3300 K |
| Długość całkowita | 105 mm |
| Filtr UV | tak |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Kolor | Biały |
| Kształt bańki | Cylindryczny, jednostronnie trzonkowany |
| Lampa solaryjna | nie |
| Materiał jarznika | Ceramika |
| Moc źródła światła | 100.1 W |
| Model | Przezroczysty |
| Napięcie lampy | 82 - 94 V |
| Pozycja pracy | Dowolna |
| Skuteczność świetlna | 110 lm/W |
| Strumień świetlny | 11000 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 20000 h |
| Średnica | 19 mm |
| Temperatura barwowa | 3000 K |
| Trzonek | G12 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 90-100 |
| Wymagana oprawa zamknięta | tak |
| Wymagany zewnętrzny statecznik | tak |
| Wymagany zewnętrzny zapłonnik | tak |
Pliki do pobrania
LRDD1_CDM-T-E_0004 -
m/download/23690231/lrdd1-cdm-t-e-0004.webp [2.51 kB]
928183205125_EU.pl_PL.PROF -
m/download/23690230/928183205125-eu-pl-pl-prof.fp [484.05 kB]
Label_473251_big_color -
m/download/23690233/label-473251-big-color.pdf [68.40 kB]
Fiche_473251_pl -
m/download/23690234/fiche-473251-pl.pdf [371.10 kB]
Philips_logo_CMYK -
m/download/23690235/philips-logo-cmyk.webp [8.46 kB]
GL-HID-CMHI-003 -
m/download/23690232/gl-hid-cmhi-003.pdf [317.92 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135