Cena: |
148,42 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
148,42 |
zł netto |
Cena: |
182,56 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
182,56 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Źródło światła MC CDM-Tm Elite Mini 20W/830 GU6,5 1CT PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa efektywności energetycznej zgodnie z rozporządzeniem UE 2019/2015 | G |
| Typ bańki | T4 |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 21 kWh |
| Barwa światła (zgodnie z ILCOS) | 830 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Ciepła < 3300 K |
| Długość całkowita | 56.2 mm |
| Filtr UV | tak |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Kolor | Biały |
| Kształt bańki | Cylindryczny, jednostronnie trzonkowany |
| Lampa solaryjna | nie |
| Materiał jarznika | Ceramika |
| Moc źródła światła | 20.1 W |
| Model | Przezroczysty |
| Napięcie lampy | 90 - 100 V |
| Pozycja pracy | Dowolna |
| Skuteczność świetlna | 90 lm/W |
| Strumień świetlny | 1800 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 15000 h |
| Średnica | 12.5 mm |
| Temperatura barwowa | 3000 K |
| Trzonek | GU6,5 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Wymagana oprawa zamknięta | tak |
| Wymagany zewnętrzny statecznik | tak |
| Wymagany zewnętrzny zapłonnik | tak |
Pliki do pobrania
LRDD1_CDM-TM_0002 -
m/download/23690250/lrdd1-cdm-tm-0002.webp [27.59 kB]
928183505130_EU.pl_PL.PROF -
m/download/23690249/928183505130-eu-pl-pl-prof.fp [534.99 kB]
Label_473256_big_color -
m/download/23690252/label-473256-big-color.pdf [68.38 kB]
Fiche_473256_pl -
m/download/23690253/fiche-473256-pl.pdf [367.69 kB]
Philips_logo_CMYK -
m/download/23690254/philips-logo-cmyk.webp [8.46 kB]
GL-HID-CMHI-003 -
m/download/23690251/gl-hid-cmhi-003.pdf [317.92 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135