Cena: |
157,50 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
157,50 |
zł netto |
Cena: |
193,73 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
193,73 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: HF-R 254 TL5 EII 220-240V 50/60Hz produkt wycofany PHILIPS
Produkt wycofany, sprzedaż do wyczerpania zapasów magazynowych.
Parametry techniczne: HF-R 254 TL5 EII 220-240V 50/60Hz produkt wycofany PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do lamp o mocy (układ 2-lampowy) | 54 - 54 W |
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | Brak |
| Długość | 360 mm |
| Do lamp o mocy | 54 - 54 W |
| Do lamp typu HI | nie |
| Do lamp typu HM | nie |
| Do lamp typu HS | nie |
| Do lamp typu LS | nie |
| Do lamp typu T-R | nie |
| Do lamp typu T-U | nie |
| Do lamp typu T16 | tak |
| Do lamp typu T16-R | nie |
| Do lamp typu T26 | nie |
| Do lamp typu T38 | nie |
| Do lamp typu T7 | nie |
| Do lamp typu TC-D | nie |
| Do lamp typu TC-DD | nie |
| Do lamp typu TC-DEL | nie |
| Do lamp typu TC-F | nie |
| Do lamp typu TC-L | nie |
| Do lamp typu TC-QEL | nie |
| Do lamp typu TC-S | nie |
| Do lamp typu TC-SEL | nie |
| Do lamp typu TC-T | nie |
| Do lamp typu TC-TEL | nie |
| Do wielu źródeł światła | 2 - 2 |
| Klasa ochronności | Brak |
| Model | Elektroniczny |
| Model Multiwatt | nie |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Obudowa | Obudowa metalowa |
| Rodzaj sterowania ściemnianiem | 1-10 V |
| Szerokość | 30 mm |
| Wysokość | 22 mm |
| Z odciążką | nie |
Pliki do pobrania
f560ea31-1f7e-4322-9e2a-a49d00b6b7fa_96 -
m/download/21752603/f560ea31-1f7e-4322-9e2a-a49d00b6b7fa-96.gif [54.38 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135