Cena: |
103,60 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
103,60 |
zł netto |
Cena: |
127,43 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
127,43 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Primaline 150 230-240V 50/60Hz produkt wycofany PHILIPS
Produkt wycofany, sprzedaż do wyczerpania zapasów magazynowych.
Parametry techniczne: Primaline 150 230-240V 50/60Hz produkt wycofany PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Długość | 145 mm |
| Do zabudowy | tak |
| Kolor | Biały |
| Liczba odgałęzień wyjściowych (liczba par) | 3 |
| moc | 70 - 150 W |
| Montaż powierzchniowy | tak |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Ochrona przeciążeniowa/termiczna | tak |
| Ochrona przeciwzwarciowa | tak |
| Rodzaj połączenia strony pierwotnej | Połączenie śrubowe |
| Rodzaj połączenia strony wtórnej | Połączenie śrubowe |
| Rodzaj sterowania | Wyłączenie/włączenie fazy |
| Rodzaj sterowania ściemnianiem | Wyłączenie/włączenie fazy |
| Rodzaj transformatora | Transformator elektroniczny |
| Sposób montażu | Inne |
| Szerokość | 51 mm |
| Transformator bezpieczeństwa | tak |
| Wysokość | 33 mm |
| Z zabezpieczeniem strony wtórnej | nie |
| Zabezpieczenie prądowe | tak |
| Zabezpieczenie termiczne | tak |
| Zakres napięcia wejściowego | 230 - 230 V |
| Zakres napięcia wyjściowego | 11.3 - 11.3 V |
Pliki do pobrania
922bf15c-a888-40b4-9165-a49d00b2619e_96 -
m/download/21424113/922bf15c-a888-40b4-9165-a49d00b2619e-96.gif [123.17 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135