Cena: |
72,46 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
72,46 |
zł netto |
Cena: |
89,13 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
89,13 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
59 szt |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Oprawa awaryjna MNM IP42 200lm 1h SafeLite dwufunkcyjna SL2MNM42F1C3A EATON
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | II |
| Maksymalna moc zestawu | 2.5 W |
| Możliwość przełączenia w tryb czuwania | nie |
| Możliwość przełączenia w tryb pracy ciągłej | nie |
| Oprawa o ograniczonej temperaturze obudowy „D” zgodnie z EN 60598-2-24 | nie |
| Rodzaj/technologia akumulatora | NiCd |
| Stopień ochrony (IP) | IP42 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Odporność udarowa | IK04 |
| Długość | 270 mm |
| Długość wbudowania | 270 mm |
| Do rodzaju oznakowania | Naklejka |
| Funkcja | Oświetlenie/oznakowanie drogi ewakuacyjnej |
| Klasa efektywności energetycznej zamontowanego źródła światła | A++, A+, A (LED) |
| Klasa ochronności | II |
| Kolor obudowy | Biały |
| Liczba biegunów | 2 |
| Liczba oprawek | 8 |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Materiał klosza | Tworzywo sztuczne przezroczyste |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Nominalny czas działania | 1 - 1 h |
| Odległość czytelności | 20 m |
| Oprawa o ograniczonej temperaturze obudowy „D” | nie |
| Oprawka | Brak |
| Osprzęt wymienny | nie |
| Prąd znamionowy | 3 - 3 mA |
| Przystosowany do sterowania bezprzewodowego | nie |
| Rodzaj akumulatora | NiCd |
| Rodzaj dyfuzora światła | Reflektor/odbłyśnik |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj osprzętu | Transformator elektroniczny |
| Sposób montażu | Montaż powierzchniowy / do wbudowania |
| Strumień świetlny w trybie czuwania | 60 lm |
| Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 | 200 lm |
| System kontroli stałego strumienia świetlnego (CLO) | nie |
| Szerokość | 119 mm |
| Szerokość wbudowania | 119 mm |
| Temperatura barwowa | 6500 - 6500 K |
| Typ połączenia | Połączenie wtykowe |
| Układ połączeń | Praca ciągła (jasna) / praca awaryjna (ciemna) |
| Współczynnik mocy | 0.96 |
| Wyposażenie monitorujące | Brak |
| Wysokość/głębokość | 49 mm |
| Wysokość/głębokość wbudowania | 49 mm |
| Z piktogramem | tak |
| Zasilanie | Własna bateria |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Ze zdalnym sterowaniem | nie |
| Znamionowa temperatura otoczenia wg IEC62722-2-1 | 5 - 40 °C |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135