Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: OT 50 120-277 800 2DIM LT2 P LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do ściemniaczy Touch and Dim | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem indukcyjnym | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem pojemnościowym | nie |
| Do ściemniaczy Zigbee | nie |
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | I |
| Nadaje się do zastosowań zewnętrznych | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP64 |
| Bez funkcji ściemniania | nie |
| Długość | 168 mm |
| Do zasilania napięciowego | nie |
| Do zasilania prądowego | tak |
| Do zastosowań zewnętrznych | nie |
| Klasa ochronności | I |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Moc wyjściowa | 50 - 50 W |
| Model | Dynamiczny |
| Obsługa przez bluetooth | nie |
| Obudowa | Obudowa metalowa |
| Pobór mocy | 50 W |
| Potencjometr ściemniacza (zintegrowany) | nie |
| System kontroli stałego strumienia świetlnego (CLO) | tak |
| Szerokość | 50 mm |
| Ściemniacz 0-10 V | tak |
| Ściemniacz 1-10 V | tak |
| Ściemniacz DALI | nie |
| Ściemniacz DMX | nie |
| Ściemniacz DSI | nie |
| Ściemniacz GPRS | nie |
| Ściemniacz LineSwitch | nie |
| Ściemniacz programowalny | tak |
| Ściemniacz PWM | nie |
| Ściemniacz RF | nie |
| Ściemniacz systemowy producenta | nie |
| Ściemniacz Touch and Dim | nie |
| Ściemniacz triakowy | nie |
| Ściemniacz z nacinaniem fazy | nie |
| Ściemniacz z odcinaniem fazy | nie |
| Ściemniacz z przyciskiem | nie |
| Ściemniacz Zigbee | nie |
| Wysokość | 30 mm |
| Z obsługą IFTTT | tak |
| Zakres napięcia wyjściowego | 30 - 115 V |
| Zasilany prądem stałym | nie |
Pliki do pobrania
asset-473093 -
m/download/22538552/asset-473093.pdf [184.57 kB]
asset-8634127 -
m/download/22538553/asset-8634127.pdf [701.14 kB]
asset-1868918 -
m/download/22538554/asset-1868918.pdf [727.19 kB]
asset-1869150 -
m/download/22538555/asset-1869150.pdf [304.14 kB]
asset-443281 -
m/download/22538556/asset-443281.pdf [231.90 kB]
asset-445439 -
m/download/22538548/asset-445439.pdf [704.96 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135