Cena: |
1937,04 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 937,04 |
zł netto |
Cena: |
2382,56 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2 382,56 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: LFP2000-G3-824-04 LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Maksymalna moc zestawu | 80 W |
| Żywotność znamionowa L80/B10 przy 25°C | 58000 h |
| Żywotność znamionowa L90/B10 przy 25°C | 31000 h |
| Stopień ochrony (IP) | IP67 |
| Długość | 4500 mm |
| Kąt rozsyłu światła | 120 ° |
| Klasa efektywności energetycznej zamontowanego źródła światła | A++, A+, A (LED) |
| Liczba biegunów | 2 |
| Liczba źródeł światła na metr | 70 |
| Model | Taśma |
| Model samoprzylepny | tak |
| Napięcie lampy | 24 - 24 V |
| Rodzaj napięcia | DC |
| Szerokość | 11.1 mm |
| Temperatura barwowa | 2400 - 2400 K |
| Typ połączenia | Inne |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Wysokość/głębokość | 4.8 mm |
| Z pokrywą ochronną | tak |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
| Żywotność znamionowa L70/B10 przy 25 °C | 60000 h |
| Żywotność znamionowa L70/B50 przy 25°C | 60000 h |
| Żywotność znamionowa L80/B50 przy 25 °C | 60000 h |
| Żywotność znamionowa L90/B50 przy 25 °C | 60000 h |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Produkty z tej samej kategorii co LFP2000-G3-824-04 LEDVANCE
Polecane
Cena: |
2831brutto |
|
22 szt |
24h |
|
62 szt |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135