Cena: |
3789,40 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
3 789,40 |
zł netto |
Cena: |
4660,96 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
4 660,96 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: BX-M-PL 830 G3 LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP66 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Ciepła < 3300 K |
| Długość | 90 mm |
| Do oświetlenia ogólnego | tak |
| Do różnego rodzaju znaków drogowych | nie |
| Do sygnalizacji kolejowej | nie |
| Do świetlnej sygnalizacji drogowej | nie |
| Do wyświetlaczy matrycowo punktowych | nie |
| Do zasilania napięciowego | tak |
| Do zasilania prądowego | nie |
| Kąt wiązki | 12 - 12 ° |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Liczba diod LED | 12 |
| Moc lampy | 96.00 - 96.00 W |
| Model elastyczny | nie |
| Model/kształt/forma | Inne |
| Napięcie lampy | 24 - 24 V |
| Rodzaj napięcia | DC |
| Strumień świetlny | 10200 - 10200 lm |
| Szerokość | 35 mm |
| Średnia trwałość znamionowa | 50000 h |
| Światłość | 461 cd |
| Temperatura barwowa | 3000 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM3 |
| Wymagany zewnętrzny sterownik | tak |
| Wysokość | 19.5 mm |
| Z obsługą IFTTT | tak |
Pliki do pobrania
asset-2543706 -
m/download/11891273/asset-2543706.pdf [401.00 kB]
asset-3012737 -
m/download/11891274/asset-3012737.pdf [1.08 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135