Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: ST8V-1.2m-16.2W-840-EM LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ bańki | T8 |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 17 kWh |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Barwa światła | 840 - 840 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Neutralna 3300-5300 K |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne zgodnie z EN 62471 | RG0 |
| Długość | 1212 mm |
| Kąt rozsyłu światła | 190 ° |
| Klasa efektywności energetycznej | A+ |
| Kolor | Biały |
| Minimalna liczba cykli załączeń | 200000 |
| Moc lampy | 16.4 - 16.4 W |
| Możliwość sterowania zdalnego | nie |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Prąd znamionowy | 75 - 75 mA |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Matowy |
| Skuteczność świetlna | 109 lm/W |
| Strumień świetlny | 1800 - 1800 lm |
| Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 | 1800 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 30000 h |
| Średnica | 25.8 mm |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Trzonek | G13 |
| Wskaźnik efektywności energetycznej (EEI) | 0.12 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik harmonicznych (THD) | 19 |
| Współczynnik mocy | 0.9 |
| Ze zdalnym sterowaniem | nie |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135