Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: ST8V-1.5m-19.1W-830-EM LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ bańki | T8 |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 20 kWh |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Ciepła < 3300 K |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne zgodnie z EN 62471 | RG0 |
| Długość | 1513 mm |
| Kąt wiązki | 190 - 190 ° |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Kolor | Biały |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Kształt bańki | Cylindryczny, dwustronnie trzonkowany |
| Lampa z włóknem | nie |
| Minimalna liczba cykli załączeń | 200000 |
| Moc lampy | 20 - 20 W |
| Możliwość sterowania zdalnego | nie |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Napięcie znamionowe | 220 - 220 V |
| Prąd znamionowy | 95 - 95 mA |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Matowy |
| Skuteczność świetlna | 99 lm/W |
| Strumień świetlny | 1980 - 1980 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 30000 h |
| Średnica | 26.7 mm |
| Temperatura barwowa | 3000 - 3000 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Trzonek | G13 |
| Wskaźnik efektywności energetycznej (EEI) | 0.14 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik harmonicznych (THD) | 20 |
| Współczynnik mocy | 0.9 |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Ze zdalnym sterowaniem | nie |
Pliki do pobrania
asset_13016007.pdf [2022-11-14 11:19, 1.17 MB]
asset_13016007.pdf [2022-11-14 11:19, 1.17 MB]
asset-13015555 -
m/download/11898209/asset-13015555.pdf [233.64 kB]
asset-13016007 -
m/download/11898211/asset-13016007.pdf [1.17 MB]
asset-13015568 -
m/download/11898210/asset-13015568.pdf [2.98 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Produkty z tej samej kategorii co ST8V-1.5m-19.1W-830-EM LEDVANCE
Cena: |
1589brutto |
|
13 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135