Cena: |
227,32 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
227,31 |
zł netto |
Cena: |
279,60 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
279,59 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: DALIECO LS PD LI LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Głębokość | 17 mm |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Model | Czujnik wielofunkcyjny |
| Obsługa przez bluetooth | nie |
| Rodzaj sterowania | DALI |
| Szerokość | 15 mm |
| Wysokość | 17 mm |
| Z obsługą IFTTT | nie |
Pliki do pobrania
asset-302960 -
m/download/23053530/asset-302960.pdf [1.47 MB]
asset-5831494 -
m/download/23053531/asset-5831494.pdf [1.07 MB]
asset-302220 -
m/download/23053529/asset-302220.pdf [782.60 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135