Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: HQI-TS 2000W D S ECG K12S LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ bańki | Inne |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 2288 kWh |
| Barwa światła (zgodnie z ILCOS) | 863 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Chłodna > 5300 K |
| Długość całkowita | 187 mm |
| Filtr UV | nie |
| Klasa efektywności energetycznej | A+ |
| Kształt bańki | Inne |
| Materiał jarznika | Kwarc |
| Moc źródła światła | 2000 W |
| Model | Przezroczysty |
| Napięcie lampy | 200 - 200 V |
| Pozycja pracy | p15 |
| Skuteczność świetlna | 114 lm/W |
| Strumień świetlny | 228000 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 4000 h |
| Średnica | 41 mm |
| Temperatura barwowa | 6300 K |
| Trzonek | K12s-36 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Wymagana oprawa zamknięta | tak |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135