Cena: |
711,16 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
711,13 |
zł netto |
Cena: |
874,73 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
874,69 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: DALIECO REMOTE PC KIT LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Głębokość | 13 mm |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Model | Inne |
| Obsługa przez bluetooth | nie |
| Szerokość | 45 mm |
| Wysokość | 13 mm |
| Z obsługą IFTTT | nie |
Pliki do pobrania
asset-510549 -
m/download/23055525/asset-510549.pdf [2.13 MB]
asset-302219 -
m/download/23055523/asset-302219.pdf [951.94 kB]
asset-413595 -
m/download/23055524/asset-413595.pdf [2.88 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135