Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: PL-CUBE-AC-1100-840-230V-G3 LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Neutralna 3300-5300 K |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne zgodnie z EN 62471 | RG1 |
| Długość | 82.8 mm |
| Do oświetlenia ogólnego | tak |
| Do różnego rodzaju znaków drogowych | nie |
| Do sygnalizacji kolejowej | nie |
| Do świetlnej sygnalizacji drogowej | nie |
| Do wyświetlaczy matrycowo punktowych | nie |
| Do zasilania napięciowego | nie |
| Do zasilania prądowego | nie |
| Kąt wiązki | 110 - 110 ° |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Kolor | Biały |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Liczba diod LED | 1 |
| Moc lampy | 11.30 - 11.30 W |
| Model elastyczny | nie |
| Model/kształt/forma | Kwadratowy |
| Napięcie lampy | 230 - 230 V |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Strumień świetlny | 1069 - 1069 lm |
| Szerokość | 81.6 mm |
| Średnia trwałość znamionowa | 50000 h |
| Światłość | 403 cd |
| Temperatura barwowa | 4000 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM3 |
| Wymagany zewnętrzny sterownik | nie |
| Wysokość | 21.1 mm |
| Z obsługą IFTTT | tak |
Pliki do pobrania
asset-490067 -
m/download/11891568/asset-490067.pdf [1.64 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135