Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: PL-CUBE-AC-2000-840-230V-G3 LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Prąd pracy | 80 - 80 mA |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Neutralna 3300-5300 K |
| Długość | 82.8 mm |
| Do oświetlenia ogólnego | tak |
| Do różnego rodzaju znaków drogowych | nie |
| Do sygnalizacji kolejowej | nie |
| Do świetlnej sygnalizacji drogowej | nie |
| Do wyświetlaczy matrycowo punktowych | nie |
| Do zasilania napięciowego | nie |
| Do zasilania prądowego | nie |
| Kąt rozsyłu światła | 110 ° |
| Klasa efektywności energetycznej | A+ |
| Kolor | Biały |
| Liczba diod LED | 1 |
| Moc lampy | 18.80 - 18.80 W |
| Model/kształt/forma | Kwadratowy |
| Napięcie lampy | 230 - 230 V |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Strumień świetlny | 1096 - 1096 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 50000 h |
| Światłość | 732 cd |
| Temperatura barwowa | 4000 K |
| Typ połączenia | Połączenie wtykowe (wkładane) |
| Wymagany zewnętrzny sterownik | nie |
| Wysokość | 21.1 mm |
| Zakres napięcia pracy | 230 - 230 V |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135