Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: PARATHOM MR16 50 36° 7,2W 830 GU5.3 LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ bańki | Inne |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 9 kWh |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Barwa światła | 830 - 830 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Ciepła < 3300 K |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne zgodnie z EN 62471 | RG1 |
| Długość | 46 mm |
| Kąt rozsyłu światła | 36 ° |
| Klasa efektywności energetycznej | A+ |
| Kolor | Biały |
| Kształt bańki | Reflektor/odbłyśnik |
| Minimalna liczba cykli załączeń | 100000 |
| Moc lampy | 8 - 8 W |
| Możliwość sterowania zdalnego | nie |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Napięcie znamionowe | 12 - 12 V |
| Prąd znamionowy | 720 - 720 mA |
| Rodzaj napięcia | AC/DC |
| Skuteczność świetlna | 77 lm/W |
| Strumień świetlny | 621 - 621 lm |
| Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 | 621 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 15000 h |
| Średnica | 50 mm |
| Światłość | 1000 cd |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Wskaźnik efektywności energetycznej (EEI) | 0.16 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik mocy | 0.9 |
| Ze zdalnym sterowaniem | nie |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Produkty z tej samej kategorii co PARATHOM MR16 50 36° 7,2W 830 GU5.3 LEDVANCE
Cena: |
752brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
821brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
671brutto |
|
10 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1291brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
4 SZT |
10 dni |
Cena: |
797brutto |
|
7 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
797brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
870brutto |
|
17 SZT |
24h |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135