Cena: |
232,12 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
232,11 |
zł netto |
Cena: |
285,51 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
285,49 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: LIMEA LED SMD 5630 36W 120cm CW mleczna SLI028101CW Spectrum Led
http://www.spectrumled.pl/en/product/data_sheet/SLI028101CW
Parametry techniczne: LIMEA LED SMD 5630 36W 120cm CW mleczna SLI028101CW Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do stanowisk pracy z monitorami wg EN 12464-1 | tak |
| Maksymalna moc zestawu | 36 W |
| Oprawa o ograniczonej temperaturze obudowy „D” zgodnie z EN 60598-2-24 | tak |
| Stopień ochrony (IP) | IP66 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Odporność udarowa | IK08 |
| Barwa światła | Biały |
| Długość | 1160 mm |
| Do montażu sufitowego | tak |
| Do montażu ściennego | tak |
| Do montażu wbudowanego | tak |
| Do oświetlenia awaryjnego | tak |
| Kąt rozsyłu światła | Wiązka bardzo szeroka > 80° |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Oprawa o ograniczonej temperaturze obudowy „D” | tak |
| Podział światła | Symetryczny |
| Przystosowane do tworzenia linii świetlnych | tak |
| Przystosowane do zawieszenia | tak |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj osprzętu | Sterownik LED sterowany prądowo |
| Rozsył światła | Bezpośredni |
| Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 | 3700 lm |
| Szerokość | 120 mm |
| Temperatura barwowa | 5500 - 6500 K |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Wysokość/głębokość | 108 mm |
| Z czujnikiem ruchu | tak |
| Z czujnikiem światła | tak |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Ze statecznikiem | tak |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Produkty z tej samej kategorii co LIMEA LED SMD 5630 36W 120cm CW mleczna SLI028101CW Spectrum Led
Cena: |
4457brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
30 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135