Cena: |
16,38 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
16,38 |
zł netto |
Cena: |
20,15 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
20,15 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: PASEK LED 24W 5050 30LED CW 5 lat 1m (rolka 5m) -bez osłony WOJ+12108 Spectrum Led
https://catalog.spectrumled.pl/en/product/data_sheet_new/WOJ+12108
Parametry techniczne: PASEK LED 24W 5050 30LED CW 5 lat 1m (rolka 5m) -bez osłony WOJ+12108 Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Długość | 5000 mm |
| Długość pojedynczego segmentu | 100 mm |
| Kąt rozsyłu światła | 120 ° |
| Liczba źródeł światła na metr | 30 |
| Moc lampy na metr | 4.8 W |
| Model | Taśma |
| Model samoprzylepny | tak |
| Rodzaj napięcia | DC |
| Szerokość | 10 mm |
| Temperatura barwowa | 5500 - 6500 K |
| Z końcówką | tak |
| Z zestawem połączeniowym | tak |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
Pliki do pobrania
_WOJ12108 -
m/download/18657856/woj12108.pdf [1.30 MB]
5_LAT_WOJ12108 -
m/download/18657857/5-lat-woj12108.pdf [1.30 MB]
PASEK_LED_24W_5050_30LED_CW_5_LAT_1M_ROLKA_5M_-BEZ_OSONY_WOJ12108 -
m/download/18657858/pasek-led-24w-5050-30led-cw-5-lat-1m-rolka-5m-bez-osony-woj12108.pdf [1.30 MB]
Karta katalogowa en -
m/download/16724673/karta-katalogowa-en.pdf [940.61 kB]
Karta katalogowa de -
m/download/16724674/karta-katalogowa-de.pdf [938.68 kB]
Karta katalogowa pl -
m/download/16724675/karta-katalogowa-pl.pdf [940.08 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Produkty z tej samej kategorii co PASEK LED 24W 5050 30LED CW 5 lat 1m (rolka 5m) -bez osłony WOJ+12108 Spectrum Led
Polecane
Cena: |
2831brutto |
|
22 szt |
24h |
|
62 szt |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135