Cena: |
5,46 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
5,46 |
zł netto |
Cena: |
6,71 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
6,71 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Żarówka do lampki LED G4 12V 1,2W 20mm WOJ+13784 Spectrum Led
https://catalog.spectrumled.pl/en/product/data_sheet_new/WOJ+13784
Parametry techniczne: Żarówka do lampki LED G4 12V 1,2W 20mm WOJ+13784 Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 1 kWh |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Długość | 30 mm |
| Klasa efektywności energetycznej | A++ |
| Kolor | Biały |
| Kształt bańki | Inne |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Napięcie znamionowe | 12 - 12 V |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Średnia trwałość znamionowa | 17000 h |
| Średnica | 20 mm |
| Trzonek | G4 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Ze zdalnym sterowaniem | tak |
Pliki do pobrania
Karta katalogowa en -
m/download/18656514/karta-katalogowa-en.pdf [1.26 MB]
Karta katalogowa de -
m/download/18656515/karta-katalogowa-de.pdf [1.26 MB]
Karta katalogowa pl -
m/download/18656516/karta-katalogowa-pl.pdf [1.26 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135