Cena: |
12,90 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
12,90 |
zł netto |
Cena: |
15,87 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
15,87 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: PASEK LED 24W 3528 120LED WW 3 lata 1m (rolka 5m) - bez osłony WOJ+14017 Spectrum Led
https://catalog.spectrumled.pl/en/product/data_sheet_new/WOJ+14017
Parametry techniczne: PASEK LED 24W 3528 120LED WW 3 lata 1m (rolka 5m) - bez osłony WOJ+14017 Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Długość | 5000 mm |
| Długość pojedynczego segmentu | 25 mm |
| Kąt rozsyłu światła | 120 ° |
| Liczba źródeł światła na metr | 120 |
| Moc lampy na metr | 4.8 W |
| Model | Taśma |
| Model samoprzylepny | tak |
| Rodzaj napięcia | DC |
| Szerokość | 8 mm |
| Temperatura barwowa | 2800 - 3200 K |
| Z końcówką | tak |
| Z zestawem połączeniowym | tak |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
Pliki do pobrania
_WOJ14017 -
m/download/18657541/woj14017.pdf [1.58 MB]
3_LATA_WOJ14017 -
m/download/18657542/3-lata-woj14017.pdf [1.57 MB]
PASEK_LED_24W_12V_bez_osony_rolka_5_metrw_bez_osony_rolka_5_metrw_WOJ14017 -
m/download/18657543/pasek-led-24w-12v-bez-osony-rolka-5-metrw-bez-osony-rolka-5-metrw-woj14017.pdf [1.57 MB]
Karta katalogowa en -
m/download/16724388/karta-katalogowa-en.pdf [887.30 kB]
Karta katalogowa de -
m/download/16724389/karta-katalogowa-de.pdf [885.17 kB]
Karta katalogowa pl -
m/download/16724390/karta-katalogowa-pl.pdf [885.23 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Produkty z tej samej kategorii co PASEK LED 24W 3528 120LED WW 3 lata 1m (rolka 5m) - bez osłony WOJ+14017 Spectrum Led
Polecane
Cena: |
2831brutto |
|
22 szt |
24h |
|
62 szt |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135