Cena: |
6,51 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
6,51 |
zł netto |
Cena: |
8,01 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
8,01 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: ŚWIETLÓWKA KOMPAKTOWA E-14 11W 8000H HALF SPIRAL T2 WOJ+21152 Spectrum Led
http://www.spectrumled.pl/en/product/data_sheet/WOJ+21152
Parametry techniczne: ŚWIETLÓWKA KOMPAKTOWA E-14 11W 8000H HALF SPIRAL T2 WOJ+21152 Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 11 kWh |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Ciepła < 3300 K |
| Długość całkowita | 109 mm |
| Do stosowania w zasilaniu awaryjnym z napięciem stałym | tak |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
| Kształt bańki | Spiralny |
| Moc źródła światła | 11 W |
| Napięcie lampy | 220 - 240 V |
| Odpowiednie do częstego załączania | tak |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Matowy |
| Strumień świetlny | 690 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 8000 h |
| Średnica | 46 mm |
| Temperatura barwowa | 3000 K |
| Trzonek | E14 |
| Wbudowany czujnik zmierzchowy | tak |
| Zakres częstotliwości | 50 - 50 Hz |
| Zastosowanie zewnętrzne | tak |
Pliki do pobrania
_WOJ21152 -
m/download/18656804/woj21152.pdf [715.66 kB]
WOJ21152_WOJ21152 -
m/download/18656805/woj21152-woj21152.pdf [714.87 kB]
WIETLWKA_KOMPAKTOWA_E-14_11W_8000H_HALF_SPIRAL_T2_SPECTRUM_WOJ21152 -
m/download/18656806/wietlwka-kompaktowa-e-14-11w-8000h-half-spiral-t2-spectrum-woj21152.pdf [715.71 kB]
Karta katalogowa en -
m/download/16723607/karta-katalogowa-en.pdf [715.89 kB]
Karta katalogowa de -
m/download/16723608/karta-katalogowa-de.pdf [714.83 kB]
Karta katalogowa pl -
m/download/16723609/karta-katalogowa-pl.pdf [715.67 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135