Cena: |
0,89 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,89 |
zł netto |
Cena: |
1,09 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1,09 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: T5.5 36V/ 50MA WOJ+52228 Spectrum Led
http://www.spectrumled.pl/en/product/data_sheet/WOJ+52228
Parametry techniczne: T5.5 36V/ 50MA WOJ+52228 Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 2 kWh |
| Długość całkowita | 30 mm |
| Do lodówek | tak |
| Do piekarników | tak |
| Klasa efektywności energetycznej | B |
| Kolor | Biały |
| Moc źródła światła | 1.8 W |
| Model | Przezroczysty |
| Napięcie lampy | 0 - 36 V |
| Prąd znamionowy | 50 A |
| Strumień świetlny | 5.8 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 5000 h |
| Średnica | 5.5 mm |
| Trzonek | Inne |
| Wstrząsoodporna | tak |
| Żarnik węglowy | tak |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135