Cena: |
1,98 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1,98 |
zł netto |
Cena: |
2,43 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2,43 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
100 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Żaróka E14 25W 230V do piecyków piekarnika 300C WOJ+80438 Spectrum Led
http://www.spectrumled.pl/en/product/data_sheet/WOJ+80438
Parametry techniczne: Żaróka E14 25W 230V do piecyków piekarnika 300C WOJ+80438 Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 25 kWh |
| Długość całkowita | 48 mm |
| Do lodówek | tak |
| Do piekarników | tak |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Kolor | Biały |
| Moc źródła światła | 25 W |
| Model | Przezroczysty |
| Napięcie lampy | 230 - 230 V |
| Prąd znamionowy | 108 mA |
| Strumień świetlny | 100 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 1000 h |
| Średnica | 22 mm |
| Trzonek | E14 |
| Wstrząsoodporna | tak |
| Żarnik węglowy | tak |
Pliki do pobrania
Karta katalogowa en -
m/download/18604364/karta-katalogowa-en.pdf [648.29 kB]
Karta katalogowa de -
m/download/18604365/karta-katalogowa-de.pdf [648.32 kB]
Karta katalogowa pl -
m/download/18604366/karta-katalogowa-pl.pdf [649.55 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135